Niezależne serwisy specjalizujące się w naprawie Mercedes-Benz

Poniższa lista przedstawia listę niezależnych serwisów samochodowych specjalizujących się w naprawie samochodów marki Mercedes-Benz. Niezależne serwisy to warsztaty samochodowe o wysokim standardzie stanowiące tańszą alternatywę dla autoryzowanych serwisów. Nierzadko prezentowane przez nas warsztaty zostały założone przez byłych pracowników autoryzowanych serwisów.

AUTOFIT
Województwo:
pomorskie
81-601 Gdynia
Chwarznieńska 170D

AUTOFIT

Jako serwis nie pobieramy opłaty za roboto godzinę, tylko ustalamy cenę za wykonaną usługę. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie doradztwa technicznego oraz napraw samochodów. Na potrzeby oferowanych usług dysponujemy stacją diagnostyczną o rozszerzonym zakresie.

AUTOMATIK SERWIS
Województwo:
pomorskie
81-220 Gdynia
Osada Kolejowa 12c

AUTOMATIK SERWIS

Niezależny serwis pojazdów marki Mercedes-Benz.
Naprawa automatycznych skrzyń biegów, wymiana oleju diagnostyka.
Serwis pojazdu, naprawa zawieszenia ,diagnostyka,serwis klimatyzacji.

MERCAR
Województwo:
pomorskie
80-734 Gdańsk
Olszyńska 3

MERCAR

Specjalnością naszego serwisu jest naprawa pojazdów marki Mercedes-Benz. Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny potrafiący sprostać wymaganiom najnowszych aut klasy Premium.

Mercuś
Województwo:
łódzkie
94-214 Łódź
Krakowska 64

Mercuś

Nasza firma powstała w 1977 roku, od początku zajmujemy się naprawą samochodów marki Mercedes-Benz. Dokładamy wszelkich starań aby klient czuł się u nas dobrze i przyjemnie. Jednocześnie gwarantujemy fachowe porady i dobrą obsługę.

Znajdź serwis specjalizujący się w naprawie Mercedes-Benz w Twojej miejscowości