O nas

Pogwarancyjni.pl to portal o serwisach pogwarancyjnych, specjalizujących się w naprawach wybranych marek.

Sami jesteśmy użytkownikami samochodów i wiemy jak ciężko jest znaleźć dobry i godny zaufania warsztat, który zna daną markę „od podszewki” i wie jakie są jej słabe strony, któremu nie będziemy się bali powierzyć naszego samochodu i który podejdzie do naprawy w sposób rzetelny i profesjonalny.

Ta myśl przyświecała nam podczas tworzenia naszego portalu.

U nas znajdziesz serwisy pogwarancyjne, które skupiają się na naprawach konkretnych marek - warsztaty, które są specjalistami w swojej dziedzinie. Zrzeszamy serwisy niezależne, jak i te z autoryzacją danej marki, które coraz częściej robią ukłon w stronę właścicieli starszych samochodów.

Dodatkowo, na naszym portalu istnieje możliwość oceny każdego serwisu pogwarancyjnego po wykonaniu zamówionej usługi, dzięki czemu możesz poznać obiektywne opinie innych użytkowników i wybrać serwis, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał. Wystawienie oceny wymaga rejestracji na naszym portalu, więc masz pewność, że wszystkie komentarze publikowane są przez osoby, które naprawdę były i skorzystały z usług danego warsztatu.

Zdarza się, że koncerny motoryzacyjne nie prowadzą historii napraw pojazdu. Z tego względu umożliwiliśmy Naszym zarejestrowanym użytkownikom dostęp do wirtualnej książki serwisowej. Po każdej dokonanej naprawie (warunkiem jest umówienie się na naprawę przez nasz portal) zostanie zapisana nazwa warsztatu, data, przebieg samochodu oraz opis wykonanej usługi. Wpisu dokonuje warsztat. Dzięki temu nie będziesz już zależny/-a od jednego serwisu. Będziesz mieć stały dostęp do historii napraw swojego auta, a to może znacznie podnieść wartość samochodu przy ewentualnej odsprzedaży.

Jeżeli znasz jakiś niezależny warsztat (serwis) pogwarancyjny, a nie znalazłeś/-łaś go na naszym portalu, poleć go go nam, wspomnij również o naszym portalu swojemu mechanikowi.

W razie sugestii lub pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Zespół Pogwarancyjni.pl