MADACAR

  • Miasto: Gdańsk
  • Ulica: Gospody 17
  • Kod pocztowy: 80-340
  • Telefon: +48 603-304-843
  • Województwo: pomorskie
Godziny otwarcia
  • pn.-pt. 8-17
  • sob. nieczynne
  • nd. nieczynne

O WARSZTACIE

SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH: JEEP DODGE CHRYSLER

 

Dla każdego właściciela samochodu istotne jest aby odnaleźć warsztat, któremu może zaufać i który zagwarantuje profesjonalny serwis. Serwis samochodów amerykańskich MADACAR jest serwisem niezależnym, znakomicie wyposażonym,  o ugruntowanej pozycji na rynku. 


Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk) - łatwy dojazd dla każdego.

 

Przeglądy okresowe

Przeprowadzamy całościowe, przeglądy okresowe. Płyny, oleje, zawieszenie, układ hamulcowy, diagnostyka – wszystko co gwarantuje bezpieczeństwo!

 

Mechanika i ASB

Mechanika, to w dużej mierze cała masa elementów znajdujących się pod samochodem. Nie widzimy ich, ale jak nie działają jazda samochodem przestaje być przyjemna.

 

Elektronika

Dzisiejsze samochody, to komputer na kółkach z plątaniną przewodów. Nie trudno jest więc o uszkodzenie czułej elektroniki. Specjalizujemy się w diagnozie i naprawie tego typu uszkodzeń.

 

Naprawy silników

Silnik to serce samochodu i wymaga właściwej opieki. Wielu mechaników twierdzi, że to potrafi. Ale gdy przychodzi czas remontu silnika, to właśnie my go wykonujemy.

 

Diesel i Benzyna

W samochodach amerykańskich spotykamy amerykańskie silniki benzynowe i europejskie silniki diesla. Z każdym typem świetnie sobie radzimy!

 

Klimatyzacja

Niezadbana klimatyzacja jest źródłem bakterii i powodem infekcji. Ale dopiero kiedy przestaje działać decydujemy się na jej serwis. Namawiamy do systematycznych przeglądów.

 

 

 

OPINIE I KOMENTARZE O MADACAR (Jak dodać komentarz?) Aby móc wystawić komentarz musisz umówić się na naprawę z wybranym warsztatem poprzez nasz portal. Po dokonanej naprawie otrzymasz możliwość wystawienia oceny oraz komentarza. Jeżeli chcesz mieć swoją wirtualną książkę serwisową, musisz umawiać się na naprawę jako zalogowany użytkownik.

brak komentarzy