Czym jest pogwarancyjni.pl?

Porozmawiajmy szczerze…

Ile razy zdarzyło się, że wyjechałeś od mechanika w humorze dużo gorszym w porównaniu nawet do momentu, w którym auto do niego przyprowadziłeś? Otóż to, my również zawiedliśmy się zdecydowanie zbyt wiele razy. Właśnie ta myśl pobudziła nas do stworzenia wirtualnego rankingu, w którym zgromadzimy najbardziej zaufane warsztaty, zrzeszając przy tym w jednym miejscu najlepszych specjalistów w kraju. Koniec ze stresem związanym z odebraniem “zreperowanego” samochodu. Koniec z przepłacaniem za usługi. Koniec z brakiem uczciwości wśród mechaników.

Znajdziesz u nas podmioty skupiające się na naprawach konkretnych marek. Istnych mistrzów w dziedzinie motoryzacji. Zrzeszamy serwisy niezależne, jak i te z autoryzacją danej marki, które coraz częściej robią ukłon w stronę właścicieli starszych samochodów. Oto pogwarancyjni.pl. Z myślą o kierowcach.

Ponadto każdy klient, który znalazł warsztat za pośrednictwem naszego portalu, może ocenić jakość wykonanej usługi, dzięki czemu możesz poznać obiektywne opinie wielu kierowców. Gwarantuję, że rzetelność wystawianych komentarzy na naszej stronie jest absolutną normą. Publikować je mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy, a wszystkie próby oszustw są obligatoryjnie ścigane. Kwestia ta poruszona jest w naszym regulaminie.

Częstym zjawiskiem wśród koncernów motoryzacyjnych brak przywiązania wagi do prowadzenia historii napraw pojazdu. Jest to rzecz niezwykle istotna, chociażby przy sprzedaży samochodu. Dzięki tej drobnostce cena naszego pojazdu niechybnie idzie w górę. Z tego względu umożliwiliśmy naszym użytkownikom dostęp do wirtualnej książki serwisowej, w której po każdej dokonanej naprawie (warunkiem jest umówienie się na naprawę przez nasz portal) zostanie zapisana nazwa warsztatu, w którym naprawa została dokonana, data naprawy, przebieg samochodu oraz opis wykonanej usługi. Wpisu dokonuje warsztat. Od dziś historia napraw pojazdu jest na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli znasz jakiś godny zaufania serwis pogwarancyjny, którego nie znalazłeś jeszcze na naszej stronie-poleć go nam. Po pozytywnie rozpatrzonej weryfikacji z pewnością umieścimy go w rankingu. Wspomnij również o naszym portalu swojemu mechanikowi.

A tak czarno na białym, dlaczego warto korzystać serwisu pogwarancyjni.pl?

  • Po pierwsze zyskujesz możliwość umówienia się z wybranym warsztatem on-line.
  • Podczas umawiania się nie musisz za każdym razem wypełniać tych samych, stałych pól.
  • Na bieżąco budujesz historię napraw swojego auta, co może znacznie podwyższyć jego wartość i ułatwić sprzedaż.
  • Możesz polegać na opiniach klientów, jak i samemu wystawić opinię na temat wybranego warsztatu.
  • Uzyskujesz dostęp do aktualnych promocji serwisowych.

Prowadzisz serwis samochodowy? Nasz portal jest również dla Ciebie!

  • Nasz portal daje Ci możliwość pozyskania szerokiego grona klientów, oraz ułatwia z nimi kontakt.
  • Przejrzysty, rzetelny system ocen i komentarzy stwarza niepowtarzalną okazję do promowania Twojego warsztatu.
  • Zapewniamy profesjonalną promocję Twojego serwisu w internecie.

Nie czekaj, sprawdź już dziś.

pogwarancyjni.pl

Dodaj komentarz